fbpx

Yemek odası mobilyası satın alma rehberi

Güzel bir yemek alanı tasarlamak, bu odayı tamamlamak için mükemmel mobilyalara sahip olduğunuz anlamına gelir. Yeni yemek odası masalarına veya sandalyelerine ihtiyacınız olsun, size ilham verecek yeni ürünleri keşfetmek için bugün Sarvonni Mobilya mağazamızı ziyaret ettiğinizden emin olun.

Eviniz için doğru eşyaları bulmakta sorun yaşıyorsanız, faydalı yemek odası mobilyası satın alma kılavuzumuzu okuyun. Bu ipuçları ve püf noktaları, yemek yemek ve eğlenmek için en iyi yeri yaratmanızı kolaylaştıracak.

Size ilham verecek yeni ürünleri keşfetmek için bugün Sarvonni Mobilya mağazamızı ziyaret ettiğinizden emin olun.
Size ilham verecek yeni ürünleri keşfetmek için bugün Sarvonni Mobilya mağazamızı ziyaret ettiğinizden emin olun.

Doğru Tabloyu Seçmek Anahtardır

Nasıl ki kanepeler bir oturma odasındaki ana cazibe merkeziyse, yemek odası masaları da bu alanın merkezini oluşturuyor.

Masanızın odanın genel boyutlarıyla orantılı olduğundan emin olun. Yemek odanızı ölçerek başlayın, uzunluğunu ve genişliğini ayak cinsinden not edin. Daha büyük yemek odaları, aynı anda birçok insanı ağırlayacak şekilde tasarlanmış dikdörtgen yemek odası masalarıyla harika görünüyor.

Yakut Yemek Odası Takımı

Daha küçük yemek odaları için yuvarlak veya kare şeklinde bir masa düşünün. Ayrıca çok sayıda misafir ağırlamak istediğinizde büyütebileceğiniz açılır kapanır yemek odası masalarını da tercih edebilirsiniz. Yeni masanızın stilini de hesaba katmayı unutmayın. Şık ve modern ya da rustik ve geleneksel bir şey olsun, stil sevdiğiniz bir şey olmalı ve bu, evinizdeki mobilya ve dekorun geri kalanını yansıtmalıdır.

Görkem Yemek Odası Takımı

Rahat Koltuklarla Eğlenceyi Yükseltin

Sandalyeler dahil edilmeden hiçbir yemek odası mobilyası satın alma rehberi tamamlanmayacaktır. Mekana uyumlu bir görünüm kazandırmak için uyumlu bir yemek odası sandalyesi seti seçebilir veya rahat, rahat bir his için farklı stilleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Dayanıklı, destekleyici ve en önemlisi rahat olan yemek odası sandalyelerini seçin.

Kilim Ayasofya Yemek Takımı

Yemek masasında çok fazla zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız, döşemeli yemek sandalyeleri iyi bir seçenektir. Yemek bankları size oturmak için daha fazla alan sağlayabilir ve gündelik yemekler ve buluşmalar için harikadır. Sandalyelerinizle simetri oluşturmanın bir yolu, masanın başlarına daha büyük eşleşen sandalyeler eklemek ve ardından masanın her iki tarafında daha küçük boyuttaki yan sandalyelerle koordine etmektir.

Petek Yemek Odası Takımı

Malzeme Seçenekleri

Yemek odası mobilyaları sayısız farklı malzemeye sahiptir. Sağlam ve uzun yıllar dayanacak parçalar seçmek önemlidir.

Masif ahşaptan yapılmış masa ve sandalyeler mükemmel bir seçimdir. Ayrıca odaya lüks bir dokunuş katmak için muhteşem taşlı bir yemek masası tercih edebilirsiniz. Cam ve metal gibi bileşenler yemek odanıza şık ve modern bir dokunuş katacaktır. Döşemeye gelince, yumuşak keten kumaş veya güzel deri kaplı sandalyeler arayın.

Tırnak ucu süslemesi gibi detaylar yemek odası mobilyalarınızı bir üst seviyeye taşıyacak.

Alanınızda hangisinin en iyi sonucu vereceğini belirlemek için bir dizi malzeme ve kaplamayı keşfedin. Her şeyin tam olarak eşleşmesi gerekmez, ancak uyumlu bir görünüm için her parçanın biraz benzer bir tarzda olması gerekir.

Sudem Yemek Odası Takımı

Bir Set Deneyin

Mobilyalarınızı eşleştirmede sorun yaşıyorsanız, yemek odası mobilya takımlarını düşünün.

Bu setler, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kolay satın alma işleminde elde etmeyi çocuk oyuncağı haline getiriyor. Çoğu yemek odası takımı bir masa ve uyumlu sandalyeler içerir, ancak bazıları dolap ve sandık gibi depolama parçalarını da içerebilir. Bir takım satın aldığınızda, fazladan fazla çalışma yapmadan yemek odasına güzel bir şekilde uyumlu bir görünüm kazandırmak kolaydır.

Her şeyi birbirine bağlamaya yardımcı olmak için yeni yemek odası mobilyalarınızı güzel bir alan kilim ve bazı pencere uygulamalarıyla eşleştirin. Yemek odanıza bir kişilik dokunuşu eklemekten de korkmayın.

Çağla Yemek Odası Takımı

Duvarlarda güzel bir sanat eseri veya şık bir ayna da bu odaya canlı, birbirine bağlı bir görünüm kazandıracaktır.

Yeni yemek odası mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar kalite ve büyüklüktür. Her şey odayla orantılı olduğunda, bu alanı misafirperver ve misafirperver hale getirir. Yardıma veya biraz daha ilhama ihtiyacınız varsa, bugün Sarvonni Mobilya mağazamızı ziyaret ettiğinizden emin olun.

Hayallerinizdeki yemek odasını yaratmanıza yardımcı olacak çok çeşitli güzel mobilyalar taşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir