Şirket Bilgileri:

Firma Unvanı: Elitex Grup İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi

Adres: Yıldıztepe Mahallesi, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No:262/B Altındağ, Ankara/Türkiye

Vergi Dairesi: Yahya Galip Vergi No: 3321013860

Ticaret Sicil No: 435216  Mersis No: 0332101386000001

Kep Eposta: elitexgrup@hs01.kep.tr

İLETİŞİM

Sorularınız ve talepleriniz için info@sarvonni.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Tüm e-maillere 24 saat içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Destek ekibimizin çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 19:00, hafta sonu 11:00 – 19:00 saatleri arasındadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimiz tüm kartlara 9 taksit imkanıyla ve ING Bank kredi sistemiyle 36 ay vade opsiyonuyla satıştadır. Bizlere ulaşarak güncel tüm detaylara eş zamanlı olarak erişebilirsiniz.

Güvenlik amacıyla işlemler sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Satın almış olduğunuz ürün sayfasında yer alan açıklamalarda aksi belirtilmediği sürece ortalama teslim süresi 10-12 iş günü arasındadır. Şehir dışı sevkiyat süreçleri hakkında satın alma biriminden arkadaşlarımız bilgilendirme amacıyla tarafınıza iletmiş olduğunuz numaradan dönüş yapacaktır.

Satın alma süreci ödemeniz ve bankanız tarafından provizyon verilmesi ardından satış birimimize aktarılarak başlatılır. İlgili departmandan personellerimiz tarafınıza dönüş yaparak adres, ürün, detaylar, renk seçimleri ve ebatlar gibi ürün spesifik bilgileri sizlerle teyit eder. Tedarik konusunda net bir gün ve saat için bilgilendirme sağlar, sevkiyat departmanına yönlendirir.

Elbette, tüm işlemleriniz kredi kartı ve banka güvencesiyle sağlanır, hem güvenli hem de hızlı işlem sağlayabilirsiniz, ürün teslimatıyla birlikte faturanız elden irsaliyesi ve eposta kutunuzda E-Fatura nüshası ile birlikte teslim edilir.

Bize Mesaj Gönder!