Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 10-12 iş günü içerisinde kargoya/ambar özel araç teslimat yöntemine teslim edilir. Teslimat adresinin www.sarvonni.com.tr depo uzaklığına göre de kargo şirketi / nakliyat firmasına 3-5 iş gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.sarvonni.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta bildirimi ve satış departmanı temsilcimiz ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Firmamız bünyesinde barındırılan www.sarvonni.com.tr çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Bu durumda ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış olsa bile 10 (on) ila 12 (on iki) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI 

GENEL:
 
1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 
2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
 
3. Satın alınan ürün(lerin) iade ve değişim olasılığı göz önünde bulundurularak özenle seçilmesini rica ederiz.
 
4. Satın alınan ürün(ler) iade/değişim yapılmak istendiğinde kullanılmamış ve satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş koşulu ile siparişin teslim alındığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içinde etiketi faturası ve orijinal ambalajı ile birlikte yapılabilir. Kargo/nakliyat ücreti alıcıya aittir.
 
5. Kişiye özel hazırlanan ürünler, ön ödemeli alınan siparişler veya mağaza hazırda bulunmayan sipariş ürünler ile kişiye özel siparişler şahsi değere ve özel üretime tabi olduğu için değişim veya iade yapılamaz.
 
6. Alıcının ödeme iadesi talebi durumda ödemiş olduğu ürün bedeli satıcı tarafından kredi kartının ait olduğu bankaya gerekli bildirim yapılarak 7 ( yedi) iş günü içerisinde sağlanır. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra alıcı hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan alıcı olası gecikmeler için satıcının her hangi bir durumda müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve satıcı tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından alıcı hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini kabul etmiş sayılır.
 
7. Alıcı, sözleşme konusu ürünü teslim almadan önce kontrol ederek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı ürünü kargo/nakliyat servisinden teslim almayacaktır. Teslim alınan ürünün hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.
 
8. Teslimden sonra ürünü özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa ürün kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.
 
9. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:
ŞİRKET

Firma Unvanı: Elitex Grup İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi

Adres: Yıldıztepe Mahallesi, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No:262/B Altındağ, Ankara/Türkiye

Vergi Dairesi: Yahya Galip Vergi No: 3321013860

Ticaret Sicil No: 435216  Mersis No: 0332101386000001